Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ. КЗШ №5. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 12 квітня 2017, 19:02

kosmonavt

Криворізька загальноосвітня школа № 5, розташована на МОДРі, добре відома не лише у Кривому Розі, а й усій країні, як незвичайний навчальний заклад. Закладена ще у 19 столітті, особливо вона прославилася після війни, як школа, що виховала кількох Героїв Радянського Союзу. Цьогоріч на будівлі оновленої школи з’явилася нова меморіальна дошка з іменами всіх шістьох сміливців-льотчиків, які боролися з нацистами в роки Другої Світової війни: двічі Герої Радянського Союзу Дмитро Глінка та Василь Михлик, Герої Радянського Союзу Іван Дудниченко і Борис Глінка, Іван Лавроненко та Іван Кобилянський

Завітали на мітинг і почесні гості: представники Центрально-Міської ради ветеранів, курсанти та викладачі Криворізького коледжу НАУ, мешканці вулиці. Виступали почесні гості, виконували пісні, присвячені героям-визволителям і кращі співаки закладу, і представники афганського ансамблю «Форпост», згадували поіменно всіх учнів-героїв та переповідали цікаві факти, пов’язані з розвитком космонавтики. Привітав присутніх зі святом і особливий гість – полковник авіації В’ячеслав Швайковський. Для школи 12 квітня – особлива дата, яку відзначають не тільки урочистим шикуванням.

Міжнародний День космонавтики було запроваджено у 1961 році, на честь першого польоту людини в космос, тоді живою легендою став льотчик Юрій Гагарін, який був удостоєний звання Героя Радянського Союзу. В багатьох містах Європи з 2001 року навіть проводиться захід «Юркова ніч», організатором якого стала Консультативна рада космічного покоління. А день, коли планету облетів космічний корабель «Восход», добре пам’ятає чимало криворіжців.

Так, авіація та космонавтика – галузі, досягненнями яких заслужено пишається будь-яка держава, і місто не забуває наших славетних земляків. Адже історія вже не раз доводила: наше майбутнє залежить від того, як ми зараз вміємо цінувати і шанувати ті досягнення, які вже маємо, і дотримуватися гідних традицій, на яких виховуватимуться і наступні покоління.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank