Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ХОКЕЙ НА ТРАВІ. ДЮСШ №3. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 квітня 2017, 19:13

hokey na_trave

Турнір з хокею на траві пам’яті нашого земляка, видатного спортсмена і тренера, засновника цього виду спорту на Криворіжжі Казимира Драчука. Не зважаючи на статус міських змагань, турнір вже отримав всеукраїнське визнання. Цьогоріч пограти у хокей приїхали команди з Бердичева, Сум та Кривого Розу. Приймала гостей дитячо-юнацька спортивна школа №3.

Дводенні змагання проходили за правилами, затвердженими Європейським Союзом хокею.  Основні їх положення – швидкісний темп гри із зростанням фізичного навантаження. З цим завданням хокейні колективи впоралися на відмінно, продемонстрували видовищність та емоційно-яскравий малюнок боротьби.

Сумчанка Катерина бере участь у змаганнях вже третій рік поспіль. Спортсменка каже, що прикладом для неї стала мама – майстер спорту України з хокею на траві міжнародного класу.

Минулого року Кривий Ріг відзначив 40-річчя заснування хокею на траві, а криворізькі команди показали одні з кращих результатів на всеукраїнських змаганнях. Цього року у майстерності хокею на траві змагалися 7 команд. Пальмова гілка переможця дісталась команді «Старт» з Бердичівського району, срібними призерами стали вихованці криворізької спортивної школи №3. Третє місце посіли минулорічні чемпіони України – «Динамо-1» з міста Суми.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank