Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОПОРА. РЕЙТИНГ АКТИВНОСТІ ДЕПУТАТІВ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 квітня 2017, 19:06

reyting

Верховна Рада закрилася на перерву. Тепер впродовж місяця  нардепи мають працювати у профільних комітетах та з виборцями. Зокрема, згідно із графіком 18-21-го квітня, а також 3-5-го травня та 10-12-го травня парламентарі працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.  24-28-го квітня народні обранці спілкуватимуться з виборцями.

Як працювали парламентарі у сесійній залі та у округах у лютому 2017-го, дослідили експерти Громадянської мережі “ОПОРА”. Аналізували за двома ключовими показниками: законотворча робота в парламенті та активність у виборчому окрузі. Рейтинг склали на основі оцінювання 23 критеріїв за 100-бальною шкалою. 

Впродовж лютого у стінах Верховної Ради відбулося 12 пленарних засідань парламенту, у залі парламенту пройшло 358 голосувань. Окрім того, графік роботи нардепів передбачав тиждень роботи в комітетах  і два дні роботи з виборцями.

За оцінками “ОПОРА”, в лютому народні депутати були активні у сесійний залі і в парламентських комітетах. Середній показник присутності депутатів-мажоритарників під час усіх голосувань склав понад 80%, що свідчить про високий рівень дисциплінованості.

Андрій Гальченко – фракція партії “Опозиційний блок” – на 29-му місці у рейтингу. І це краща позиція серед депутатів-мажоритарників, обраних у округах Кривого Рогу.  За критерієм дисциплінованості відвідувань Верховної Ради його показник – 67%, під час голосувань – 83%. Андрій Гальченко був автором або брав участь у розробці 52 законопроектів, оцінка законодавчої роботи нардепа  –понад 74% або 25-те місце. 17 разів виступав з трибуни та інтенсивно користувався інструментом депутатських запитів – зробив 49 запитів.

Дмитро Шпенов, який входить до складу фракції від партії “Опозиційний блок”, – на 54-му місці у рейтингу. Дисциплінованість нардепа експерти оцінили у 74%, участь у  голосуванні – 82%. У законотворчому портфелі Дмитра Шпенова – 74 законопроекти, це 38 позиція у рейтингу, 19 виступів з трибуни та 50 депутатських запитів. Натомість за критерієм роботи з виборцями нардеп – лише на 75-му місці.

Костянтин Павлов – фракція партії “Опозиційний блок” – 60-те місце у рейтингу. Відсоток відвідувань парламенту – 69%, участь у голосуваннях висока – 83%. Нардеп 13 разів виступав особисто, був активним у розробці або співучасті  52-х законопроектів, відповідно експерти оцінили законодавчу роботу Костянтина Павлова у 59%, це 57-ме місце. Депутат зробив 41 запит. За критерієм роботи з виборцями депутат посів 50-те місце у рейтингу.

Останнє 62-ге місце посів Костянтин Усов – фракція партії “Блок Петра Порошенка”. За критерієм дисциплінованості відвідувань парламенту його показник – 66%, усього на один відсоток більше – 67% депутат голосував. Не особливо активним є Костянтин Усов і у розробці законопроектів – 16%, але загальна оцінка законодавчої роботи депутата значно вища – понад 57% або 62-ге місце. Кількість особистих виступів безпрецедентно низька – 4, лише 7 депутатських запитів. За напрямком роботи з виборцями нардеп на 50-й позиції у рейтингу.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank