Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЛІЦЕЙ. НАУКОВІ СЕМІНАРИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 квітня 2017, 19:57

licey seminar

Ментальна арифметика, цивілізації мезоамерики, рослини у хімічній лабораторії, індустріальний туризм Кривого Рогу та ще 15 секцій, з яких учні Центрально-Міського ліцею обирали будь-яку на власний розсуд. Для популяризації науки та підвищення рівня проведення вже традиційних для закладу семінарів, почесну місію познайомити зі специфікою того чи іншого напрямку передали безпосередньо фахівцям. Павло  - асистент кафедри хімії та методики її навчання Криворізького педагогічного університету, але сьогодні його цільова аудиторія – не студенти, а учні, яким показує реакцію горіння. Говорить, зазвичай це дітям цікаво.

Тетяна Брисіна – головний балетмейстер міського академічного театру драми та музкомедії імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України. Але сьогодні її і глядачами, і слухачами є діти, яких вона знайомить з деякими основами риторики.  

Опанувати англійську, зокрема, ознайомитися з її діалектами ліцеїстам допомагали волонтери зі Сполучених Штатів Америки.   
Мета проведення наукових семінарів – популяризація науки на рівні, який буде зрозумілим і цікавим для дітей різного віку, адже секції вони обирали самостійно.

Під час подібних семінарів діти мають можливість дізнатися більше про специфіку своєї майбутньої діяльності. Адже, за спостереженнями педагогів, зацікавленість якимось конкретним науковим напрямком вже на цьому етапі нерідко впливає на вибір відповідної професії.
Семінари проводилися в різних форматах. Гості  на власний розсуд могли використовувати  майстер-класи, лекції, розповіді.. але певна практична частина була обов’язковою складовою. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank