Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МЕТІНВЕСТ – МІСЬКВИКОНКОМ. ДОГОВІР ПРО СОЦПАРТНЕРСТВО-2016. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 квітня 2017, 19:05

metinvets partnerstvo

Зробити Кривий Ріг містом для комфортного життя. Коли цілі крупного бізнесу і влади співпадають, соціальне партнерство стає цікавим для обох сторін. 60-ть мільйонів гривень – таку суму інвестує цьогоріч Група “Метінвест”  у благоустрій, ремонти автошляхів та доріг та розвиток інфраструктурних об’єктів  Кривого Рогу. Гроші підуть на ті соціально-економічні проекти, які компанія обрала як пріоритетні спільно з владою міста. 

“Метінвест”  підтримує традицію соціального партнерства з 2011-го року, це вже сьома за рахунком угода. За цей час компанія вклала у розвиток міста 215-ть  мільйонів гривень.

Мер Юрій Вілкул підкреслив, що семирічна історія соцпартнерства між містом та компанією “Метінвест” – це відмінний приклад активної співпраці між бізнесом і громадою. Таке партнерство цікаве ще й тим, що компанія допомагає промоції міста як потужного індустріального центру, а відтепер ще й міста промислового туризму.

До слова, на криворізьких гірничозбагачувальних комбінатах “Метінвесту” працюють понад 23 тисячі містян, за минулий рік підприємства сплатили у бюджети усіх рівнів мільярд 700 мільйонів гривень.

Серед ключових проектів 2016-го – капітальний ремонт центру дитячої та юнацької творчості “Мрія”, реконструкція скверу  по вулиці Івана Мазепи та Тернівського парку, ремонти мостів, площ, внутрішньоквартальних доріг у мікрорайонах,  капітальний ремонт хірургічного відділення 17-ї лікарні. До речі, саме завдяки фінансовій підтримці місту вдалося зберегти медзаклад як лікарню інтенсивної терапії, тут можуть надавати увесь комплекс необхідної термінової медичної допомоги містянам.

У 2016-му “Метінвест”  залучився до  ще одного надзвичайно цікавого проекту, створеного зусиллями активних містян, – “Зелений центр”.  Благоустрій міста своїми руками  – так можна передати суть проекту. 

Цьогоріч топ-менеджмент компанії  і міська влада домовились, що впродовж 2017-го кошти у сумі 60-т мільйонів гривень будуть спрямовані у відновлення внутрішньоквартальних доріг, ремонт фасадів житлових будинків, благоустрій територій та зон відпочинку, а також у розвиток спортивних об’єктів, дитячих майданчиків. Усе це – в рамках програм  “Місто – нашими руками” та “Сто дворів” для комфортного життя містян.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank