Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ. АВІАКОЛЕДЖ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 19:58

kraus konf

Перший етап Всеукраїнської науково-практичної конференції «Авіація та космонавтика» відбувся на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені Макарова,  де учасники представляли свої дослідження в галузі космонавтики. Другий етап, присвячений проблемам авіації, проходив на базі Криворізького коледжу Національного авіаційного університету. На початку заходу учасники мали змогу оцінити найрізноманітніші авіаційні моделі, з якими працюють юні майстри криворізьких авіа гуртків, котрі вже зараз мріють про небо. А курсанти Криворізького коледжу НАУ вперше вирішили представити цікаві практичні наробки, здебільшого, за темою програмного забезпечення, які приємно здивували присутніх.

Цьогоріч на конференцію через погодні умови змогли приїхати не всі учасники, але розглядалися роботи молодих науковців із 8 вишів країни, зокрема, із Кременчука, Запоріжжя, Словянська, Дніпра та Одеси. Вперше долучилися до такої роботи студенти політехнічного та  автодорожнього коледжів нашого міста. Першими результатами роботи спільної з авіа коледжем лабораторії похвалилися викладачі та студенти Одеського Національного університету.

У списку засновників конференції - керівництво державних підприємств  «КБ «Південне» та «Антонов», Одеського національного університету та Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова. Незважаючи на складний час сьогодні є попит на українські літаки, а вітчизняні вчені продовжують працювати в рамках визначених космічних програм. Сучасні засоби навігації, проектування силових установок, авіоніка, нетрадиційні проекти транспортних систем, авіаційна та космічна медицина – до ґрунтовних тем курсанти всіх вишів поставилися дуже відповідально.

Більшість доповідачів планують використати свої розробки в дипломних або навіть кандидатських роботах, підтримують курсантів у творчому  пошуку і координатори. Всі представлені на конференції проекти проходитимуть апробацію, їх розглядатимуть досвідчені науковці. Тож не виключено, що через певний час ці пропозиції та технології молоді спеціалісти впроваджуватимуть вже безпосередньо на практиці у вітчизняній галузі авіації та космонавтики.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank