Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОМІСІЇ. БЮДЖЕТ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 19:02

budget komisii

На пленарному засіданні ХХ-ої сесії міськради головну увагу збираються приділити бюджетному питанню, зокрема, виконанню кошторису за перший квартал поточного року. У переліку надходжень – акцизний податок. До міського бюджету протягом перших трьох місяців перераховано майже 51 мільйон гривень, що більше ніж на 12 мільйонів гривень перевищує показник аналогічного періоду попереднього року. Перевиконання, пояснюють у фінансовому управлінні, передусім, зумовлене здорожчанням вартості алкогольної та тютюнової продукції, а також палива.


На 1 мільйон гривень зріс обсяг надходжень, порівняно з минулорічним періодом, і від надання адміністративних послуг. В цілому він склав 4,6 мільйона. Пов’язано це зі збільшенням затребуваності адмінпослуг серед населення.

Для міста не виділено субвенцію на безкоштовні ліки у розмірі майже 7 мільйонів 300 тисяч гривень. Управління охорони здоров’я, говорить Олена Рожко,  зараз займається цим питанням. Надано 8 мільйонів субвенції на освіту.

Що ж до видатків, левову частину – 84% займає соціально-культурна сфера та захист населення, говорить Олена Рожко. Пріоритетними галузями залишаються: освіта, соцзахист і медицина.
На реалізацію міських програм спрямовано майже 290 мільйонів гривень. З них на програму соцзахисту – близько 70-ти, понад 106 мільйонів витрачено на реалізацію програм у сфері житлово-комунального господарства. Докладніше це питання обговорять на пленарному засіданні, проведення якого заплановане на середу, 26-те квітня. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank