Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОN LINE СЕРВІС БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 24 квітня 2017, 18:20

bezoplatna pravova_dopomoga

IT-волонтери  державної  електронної  веб-платформи Іgov створили ще одну послугу – сервіс безоплатної правової допомоги. Тепер за фаховою юридичною допомогою можна звертатись оn line. Послуга вже доступна.

Первинну консультацію надаватимуть усім, вторинну ( тобто призначення адвоката за рахунок держави) – лише для окремих категорій українців. Це ветерани війни, переселенці, особи, чий середньомісячний дохід не перевищує  3 тисяч 200 гривень, а також особи з обмеженими фізичними можливостями, якщо  розмір їх пенсійних виплат – не вище ніж 2494 гривні. Інших обмежень для надання вторинної правової допомоги безкоштовно немає.

На сайті є чіткий і зрозумілий алгоритм кроків, необхідних для користувача. Для отримання консультації або призначення адвоката потрібно офіційно направити запит. Для цього користувачеві на сайті спочатку треба обрати свій регіон, потім пройти авторизацію та заповнити форму. Для цього необхідно вказати місцевий центр безоплатної правової допомоги, контактні дані, за якими з вами можна зв’язатися. Далі слід обрати   вид необхідної правової послуги: консультація, представництво у суді або складання потрібних юридичних документів та стисло викласти суть питання. Вам також треба  завантажити документи, що підтвержують право на отримання безоплатної правової допомоги. Після цього ваша заявка буде прийнята в роботу, повідомлення про це Ви отримаєте на елетронну пошту. У разі, якщо ваше звернення буде прийнято, відповідний орган видасть наказ про надання безоплатної правової допомоги. У допомозі можуть і відмовити, але обов’язково пояснять причини відмови. На сайті також передбачена можливість зворотнього зв’язку.

Нагадаємо, портал державних електронних послуг Іgov  –  спільний проект держави та IT-волонтерів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank