Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБЛАСНА ВИСТАВКА «НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ - ТОБІ, УКРАЇНО!» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 24 квітня 2017, 18:24

vistavka

Відкриття обласної виставки «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» є  особливим святом  для талановитої молоді  Дніпропетровщини. Їй   цього річ виповнюється  вісімдесят п’ять. Привітати учасників  конкурсу  і подивитися якими досягненнями юних майстрів і техніків пишається сьогодні регіон   завітало чимало гостей з різних куточків області. Щирі слова привітань  і яскраві виступи творчих   колективів  створили  у залі навчального закладу  неповторно  святкову атмосферу.

На другому поверсі навчального центру  всі охочі змогли переглянути роботи  юних  техніків  і дизайнерів, художників  та майстринь з Кривого Рогу, Жовтих Вод, Зеленодольска, Софіївки, Широкого, навчальних закладів Криворізького району. Поруч з роботами, зробленими  в традиційних техніках  представлені нові  цікаві  ідеї,  знахідки, розробки та експонати.

Особливу увагу відвідувачів виставки  привернули  проекти і розробки  макетів   дитячих ігрових  майданчиків та  проекти  будівельних комплексів  майбутнього, моделі військових і сучасних літаків, кораблів,  космічна  техніка і  різновиди  машин, моделі   електротехнічних  чи радіокерованих пристроїв. Події Другої світової війни знайшли своє відображення у історичних  панорамах  і макетах. 

Використовуючи вже традиційні техніки, у своїх роботах юні майстрині  і художники  намагались відобразити національний український колорит, красу природи,  портрети  відомих особистостей. У виробах  з природних матеріалів, дерева,  заліза, глини,  соломи,  тістосольці  знайшли  своє відображення  творчість   учнів, їх відчуття естетичного смаку і любові до рідної землі.  Фантастичні та казкові персонажі, створені вихованцями  образи  вирізнялись майстерністю і оригінальністю. Цікавими на розсуд журі конкурсу видались і   вироби, зроблені у  техніках оригамі, в’язання,  паперопластиці,  м’якої  іграшки,  різнопланові  дизайнерські роботи.

Експозиція наукових робіт юних техніків працюватиме  в центрі до 29 квітня. Кращі з цих робіт будуть представлені незабаром в  Києві  на Всеукраїнській виставці  дитячої творчості. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank