Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 25 квітня 2017, 19:48

pojejna ohorona

По першому сигналу про небезпеку рятівники негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація. І хоча цього дня загрози життю криворіжців не було, працівники пожежних частин Кривого Рогу тренувалися гасити вогонь на великому об’єкті – у будинку культури «Саксагань». Пожежні вивели із задимленого приміщення людей, створили водяну завісу та вже за кілька хвилин «ліквідували» умовний вогонь.

Для них це звична справа – вдягатися за лічені секунди та швидко виїжджати на місця надзвичайних ситуацій, адже кожна хвилина може вартувати комусь життя. Спасінню людей Олександр Бєлов присвятив вже 9 років. Каже, найприємніше – чути слова вдячності. І вони варті того, аби ризикувати.

Після навчальних тренувань у будинку культури представники обласного та міського управлінь з надзвичайних ситуацій урочисто привітали рятівників з усієї Дніпропетровщини. Їх нагородили іменними годинниками, грамотами та подяками. Криворізьких МНСівців відзначили нагрудними знаками за заслуги перед містом, побажали міцного здоров’я та, як кажуть, сухих рукавів.

Цю зустріч рятівники приурочили й до 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Адже у такому, здавалось, вже далекому 86-му більше 400-сот пожежних Дніпропетровщини відправилися на боротьбу з вогнем у 4-му та 3-му реакторах, а потім знову продовжили працювати у лавах служби порятунку. Серед них – колишній інспектор ДСНС Володимир Пономаренко.

Нещодавно криворізькі рятувальники отримали нову спецмашину, яка тепер допомагає їм у такій шляхетній справі як порятунок людей. До кінця року у місті з’явиться ще два пожежних автомобілі, обіцяють у Головному управлінні з надзвичайних ситуацій. Ці новинки техніки, за словами вогнеборців, стануть незамінними помічниками не в умовних, а вже в реальних надзвичайних ситуаціях. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank