Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БАТЬКИ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ВЛАСНИМИ РУКАМИ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 19:29

maydanchik batki

Новий  ігровий майданчик, прикрашений  повітряними кульками, сонячна  погода  і чудовий настрій – що ще треба для гарного відпочинку малюків на свіжому повітрі. Дати ігровому майданчику друге життя вирішили батьки молодшої групи «Сонечко». Завдяки їх роботі  відремонтовано та пофарбовано павільйон, гойдалки,  ігрові  столики, стінку – сходи  та інше  ігрове  обладнання  для відпочинку малечі. Результатом всі задоволені. 

Сценарій свята прийшовся до вподоби малюкам і дорослим.  Традиційна червона стрічка і діти разом з батьками  проходять на ігровий майданчик. Малюки не приховують радості, співають пісні і розповідають віршики.

Разом з вихователями і мамами діти виконують  фізичні   вправи  і грають у  рухливі  ігри. Передають  по черзі м’ячика, підбирають ключі до  власної  домівки  та змагаються командами на перегонки. Наостанок чіпляють святкові кульки  і отримують солодкі подарунки. Слова подяки батькам за плідну роботу та допомогу звучать від педагогів закладу. На питання, чи сподобалось свято, діти  відповідають:

Таких заходів треба проводити більше – переконані  педагоги та батьки. А виховання поваги до праці  і поняття  дружби, підтримки і взаємодопомоги між дітьми та дорослими  допоможуть привити   малюкам найкращі моральні якості та  згуртувати їх  у дружній колектив.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank