Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СЕМІНАР «СОЦІАЛІЗАЦІЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В ОСВІТІ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 19:31

seminar diti

В рамках реалізації проекту «Інтеграція дітей з обмеженими можливостями в суспільство – спільними зусиллями» це – вже четвертий тренінг. Три попередні провели у березні. Цю роботу спрямовано на об’єднання зусиль батьків та фахівців навколо реалізації потенціалу особливої дитини та її соціалізації у суспільстві. Адже попри закон про інклюзивну освіту, який надає право навчатися в загальноосвітніх закладах, на практиці інтеграція таких дітей у суспільство майже неможлива. В країні не вистачає відповідних спеціалістів для соціального супроводу в навчальних закладах, а головне – відсутнє толерантне ставлення серед населення до дітей з особливими потребами. Проект покликаний сприяти саме вирішенню цих проблем.
Цього разу цільова аудиторія семінару – практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Криворізького району. 

Тренер семінару, логопед-дефектолог Марина Волошина працює в проекті від початку його реалізації. Говорить, учасники  тренінгів найчастіше просять показувати практику.  Особливо якщо це молоді фахівці, в арсеналі яких, поки що, переважають теоретичні знання.

Наразі учасники проекту завершують роботу з Криворізьким районом, потім планують охопити місто Кривий Ріг. Проект фінансується Європейським Союзом. Розрахований на рік – з листопада 2016-го року діятиме по жовтень 2017-го. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank