Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ ЛИСТ МИРУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 11:22

list mira

На конференцію, яка проходила в Центрі громадських ініціатив Центрально-Міського району, запросили всіх журналістів міста, та, на жаль, бажаючих долучитися виявилося дуже мало. Фактично це стало ще одним підтвердженням того, що війна у АТО вже стала звичною, хоч і сумною часткою нашої звичної буденності. Між тим, ідея, з якою виступили ініціатори Всесвітньої акції «Напиши листа світові», дуже проста: звернутися до представництва ООН, що називається, всім миром.

До групи ініціаторів увійшли викладачі Криворізького Національного та криворізького педагогічного університетів, журналісти і волонтери. У такій справі – певні вони – не має бути байдужих. Адже йдеться про майбутнє всієї країни.

 «До мешканців усіх країн світу, до правителів, урядів, релігійних лідерів.

Ми, українці, звертаємось до  всіх, кому потрібен мир, допомогти нам, відтак – собі. Просимо: зупиніть агресора – Російську Федерацію, яка вже три роки веде війну проти нашої країни» - так розпочинається звернення до ООН. Війна в АТО вже давно стала болючої раною для українців: майже 7 тисяч загиблих, в тому числі, діти, близько 17 тисяч скалічених, 1 мільйон 800 тисяч переселенців. Всі ці факти наводяться у листі, який вже розіслано до різних організацій.

Війна в АТО спричинила безліч інших проблем, особливо дається взнаки українцям економічна та соціальна криза. Молодь масово виїздить із країни, як і талановиті науковці та актори. що особливо турбує педагогів.

Журналіст Олег Павлов згадав історію японської дівчинки, що загинула від опромінення, яку весь світ підтримував паперовими журавликами. Головною тоді була підтримка від громадськості. Зараз Україна теж чекає своїх паперових журавликів, але першими мають бути провісники не до українців, а від них – до уряду світових держав. І від того, чи будемо ми байдужими до нашої спільної біди, з якої мають шукати вихід самі люди, залежить майбутнє не одного покоління.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити