Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШКІЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 03 травня 2017, 19:26

patriot vihov

Зустрічам з учасниками АТО школярі  завжди раді, адже розповіді про війну та  побратимів,  як і допомога  старшого покоління молоді , є досить важливими. Підсумкова шкільна конференція зібрала  учнів та їх батьків, вчителів і давніх друзів школи  -  військовослужбовців, учасників  АТО і  представників Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», Криворізької організації Всеукраїнської асоціації  ветеранів АТО, Інгульської паланки, громадської організації «Січ».

Кожний з виступів військових є  досить зворушливим. Адже тема війни і до  сьогодні залишається  актуальною та  досить болючою. Розповідаючи про пережите у зоні АТО, гості   дякували школярам за  небайдужість  до сучасних військовослужбовців. Не змогли стримати сліз і шестикласники.

Спогади про пережите   учасників АТО, виступи вчителів і відео матеріали та зібрані школярами  факти доводять, що історія становлення  української  нації є досить непростою.  Але які б випробовування  не випадали на долю українців, вони  завжди гідно  долають  труднощі і перешкоди.

Хвилиною мовчання учасники заходу  вшанували пам'ять загиблих під час виконання анти терористичної операції. А по закінченню конференції  було відкрито шкільний куточок воїнів АТО. В  пам'ять про побратимів  зброя, гільзи, прапори, форма  і  фото і ще  чимало речей, які були вивезені  з поля бою. Мама загиблого військового, колишнього випускника школи  Віра Коломієць  розповіла учням  про свого сина і його товаришів.

Познайомитися ближче з експонатами  протягом тижня зможуть учні , завітавши до шкільного куточку. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити