Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТРАЙК ГІРНИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 19:59

shahta

У Кривому Розі після нічної зміни не вийшли на поверхню працівники чотирьох шахт ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» – «Родіна», «Гвардійська», «Тернівська» і «Жовтнева». Головна на сьогоднішній день вимога: підвищення заробітної плати. Працівники шахти «Жовтнева», з якими вдалося поспілкуватися нашим журналістам, пояснили це просто

Фактично протестувальники не припиняли роботу, а продовжили зібрання під землею, за даними конфедерації вільних профспілок України, до нічної зміни приєдналися шахтарі, які мали працювати зранку. Наша знімальна група побувала також біля шахти «Родіна», як виявилося, про страйкарів знають не всі, і щодо можливої підтримки інші працівники дотримуються різних позицій.

Наші журналісти також завітали до управління ПАТ «КЗРК», але отримати коментарій не вдалося. Двері виявилися міцно зачиненими, а охоронці відмовилися надати можливість поспілкуватися із адміністрацією підприємства і запевнили, що ніяких проблем не існує.

За інформацією голови конфедерації вільних профспілок Михайла Волинця, оприлюдненої в  соцмережах, зараз керівники шахт спускаються до страйкуальників для перемов. Зі свого боку, незалежні профспілки обіцяють всебічну підтримку гірникам у задоволенні їх вимог, та чи отримуватимуть страйкарі 1000 доларів щомісяця – покаже час.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank