Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГІБРИДНИЙ ТРОЛЕЙБУС (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 19:05

gibr troleyb

Екологічно, зручно та економно. У Кривому Розі запустили ще один гібридний тролейбус. Це вже четверта за рахунком машина, яку оснастили дизель-генераторною установкою. Це дозволяє тролейбусу продовжити автономний хід там, де відсутні контактні мережі. Оновлений тролейбус з бортовим номером 656 курсуватиме за маршрутом №24 від мікрорайонів “Східний-1,2,3” до станції “Кривий Ріг”.

Ця машина – 2008-го року випуску, для міського тролейбусного парку такий термін експлуатації не критичний, тим не менш, через несправність тролейбус простояв у депо понад два роки.  На капітальний ремонт машини та переобладнання впродовж півроку місто вклало майже 2 мільйони  гривень. Відновили силами комунального підприємства “Міський тролейбус”. Кожен капремонт подовжує термін експлуатації тролейбуса на 5-ть років, і для перевезення пасажирів це добре, говорять на підприємстві.

Гібридна машина, як і попередні, має всі необхідні пристрої для людей з обмеженими можливостями. Серед новацій також – відеокамери, встановлені навпроти дверей, щоб водій міг бачити, як заходять та виходять пасажири, та безкоштовний вільний доступ до інтернету – тут можна підключитися до Wi-Fi. Водій Анатолій Терещенко працює на комунальному “Міському тролейбусі” вже 8 років. Він також брав участь у налагоджуванні та випробуванні переоснащеної машини, каже, почуває себе на новому робочому місці абсолютно комфортно.

Зовні тролейбус теж виглядає у стилі “міста довжиною в життя” – із вже добре знайомим жителям логотипом та забарвленням, за якими пасажири моментально відрізняють оновлені машини. Містяни активно користуються комунальним транспортом, бо так, беззаперечно, економніше.

За міською програмою запуску гібридних тролейбусів на на лінії вийшли 4 таких машини,  планується запустити ще не менше 5-ти оновлених тролейбусів. Загалом за три роки у Кривому Розі капітально відремонтували понад 20 тролейбусів. Для “міста довжиною в життя” це, звичайно не розв’яже транспортної проблеми. Та цьогоріч  за програмою розвитку муніципального електротранспорту ситуація має кардинально змінитися, обіцяє влада.  Тролейбусний парк поповниться на 50 одиниць. У формуванні маршрутної мережі міста – теж новації, підхід – виключно науковий.

А  у найближчих планах – запуск чергового гібридного тролейбусу до віддаленого мікрорайону Макулан, який поки що з центром зв’язують лише маршрутні автобуси.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити