Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗНИКНЕННЯ ПІДПИСІВ ІЗ МІСЬКВИБОРЧКОМУ. ІНІЦІАТИВНА ГРУПА. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 19:15

pidpisi 2

Все почалося ще 9 квітня. Тоді стартувала процедура  відкликання 11-тьох криворізьких депутатів екс-бютівців та  екс-радикалів, які наразі підтримують «Опозиційний блок», замість демократичних сил, від яких ішли на вибори. За процедурою, відкликання місцевих депутатів за народною ініціативою прописали парламентарі, ініціювавши зміни до закону про місцеві вибори. В результаті 45 тисяч криворіжців підтримали відкликання народних обранців своїми підписами. 

Одна із версій загадкового зникнення паперів - псевдозамінування міськвиконкому, яке сталося напередодні. Саме тоді, імовірно, могла статися крадіжка. Але ж будівля пильно охороняється муніципальною гвардією та ведеться відеоспостереження.

За словами Андрія Немченка, представника від демсил, розпочатий процес відкликання 11-х депутатів триває, адже з оригіналів майже 5 тисяч паперів із підписами були зняті копії. До Центрального виборчого комітету підготували звернення з наступним змістом:

Лист до Центрального виборчого комітету відправили електронною поштою та звичайною із проханням відповісти в найкоротший термін. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank