Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРІВ З ГОЛОВОЮ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ КРИВОРІЖЖЯ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 19:13

timirgaleeva

Займатися  улюбленою  справою - це щастя, адже це те, що подобається  і чим живеш. Так вважає Людмила Тіміргалєєва, яка більше двадцяти років очолює спілку журналістів  Криворіжжя. Обравши в  далекому шістдесят першому році улюблену професію, вона вважає себе щасливою людиною. Людмила Тіміргалєєва розповіла  учням  про своє дитинство, захоплення писати вірші і роботу у засобах масової інформації . Звернула увагу на специфіку праці журналіста. На її думку,  маючи  талант та знання  теми, яку висвітлюєш, щире ставлення до людей можна стати гарним фахівцем. На питання:  якою має бути сьогодні журналістика, відповіла так.

Людмила Тіміргалєєва  розповіла школярам про досвід роботи  у газетах  підприємств  Кривбасу, прес-службі виконкому  і  телерадіокомпанії «Криворіжжя». Школярі дізнались про те, з чого слід починати писати, і що кожний матеріал журналіста має бути  розкритим по суті, написаним простою  мовою, з душевністю  і щирістю. Юнкори   отримали чимало порад щодо підготовки інтерв’ю, роботи з людьми і організації  матеріалу до друку.  Зокрема про те, що  саме газета дає можливість журналісту  працювати у різних жанрах. Завдяки спілкуванню діти отримали відповіді на хвилюючі питання.

Вражень від спілкування з досвідченим журналістом  Криворіжжя  у юнкорів  залишилось чимало. Також школярі змогли побувати на екскурсії  підприємства Криворізького суспільного телерадіомовлення.  А також  познайомились з  історією телекомпанії і дізнались про те, як сьогодні  працюють сучасні журналісти, оператори, інженери монтажу. 

Знайомство і живе спілкування з фахівцями у сфері ЗМІ  допоможе  молоді  у виборі майбутньої професії.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити