Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ДСНС. ГАСІННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 19:40

spasateli takt

Влітку від високих температур найбільше страждають хвойні ліси, тому сили пожежних та працівників лісгоспу націлені на те, аби запобігти екологічній катастрофі. Криворізьке лісництво опікується переважно листяними насадженнями, у яких ризик лісової пожежі – мінімальний. Проте, важливо завжди бути напоготові.

Тактичні заняття традиційно пройшли на базі Криворізького лісового господарства. До участі у навчальному тренуванні  були задіяні медпрацівники, патрульні поліцейські, гірничо-рятувальники, пожежні та комунальні служби Кривого. Усі вони продемонстрували техніку та готовність до надзвичайних ситуацій.

Головним завданням тактичних занять стало гасіння імітованої пожежі. За правилами, першими побороти вогняну стихію намагаються працівники лісгоспу, а якщо самостійно не вдається – викликають на допомогу рятівників. Їх задача – не лише ліквідувати вогонь, але й попередити його розповсюдження на інші дерева.

На території Дніпропетровської області налічується до 200-сот гектарів лісових насаджень. Щороку вони страждають через необачність відпочиваючих. За словами лісників, хвойні дерева після пожежі відновити практично неможливо. Відновлення ж листяних лісів займає кілька років, а на один гектар витрачається близько 7-ми-8-ми тисяч гривень.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити