Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ. ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 19:42

peremoga ingulec

Вже за п’ятдесятирічною традицією 9-го травня Інгулецький район відкриває низку урочистостей, які цього дня проходять в решті районів у різний час. На житломасиві Південного ГЗК перший вісник початку святкування Дня Перемоги - салют о 4-ій ранку. Вражаючим видовищем була урочиста хода і парад техніки. Колона рухалася проспектом Південним до парку імені Савицького. І хоча до настання світанку всю масштабність заходу розгледіти складно, особливої зворушливості додавали саме деталі.


Перші у колоні – солдат з маленькою дівчинкою, які поклали до підніжжя пам’ятника квіти і солдатську каску. Далі кошики з живими квітами підносили ветерани, народні депутати, представники виконкомів міської та районної рад.  

За святковим дійством уважно спостерігали найшановніші гості – безпосередні учасники страшних воєнних подій, від яких сьогодні так проникливо застерігають виконавці віршів, пісень та хореографічних композицій.

Зважаючи на, здавалося б, нескінченний потік бажаючих покласти до підніжжя пам’ятника квіти, цей захід, за свою півстолітню традицію, напевно, для багатьох перетворився з обов’язкового за організаційними мотивами в обов’язковий за покликом душі.  

Під перші проблиски світанку від наймолодших учасників урочистого дійства лунали життєствердні слова про найважливіше - необхідність миру і бажання жити. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити