Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛЬ ІМЕНІ ШОПЕНА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 19:02

fest shopena

В цей день вестибюль Криворізького обласного музичного коледжу нагадував вітальню 18 століття. Гостей зустрічали галантні дами та кавалери, а прихильники музики обмінювалися враженнями в очікуванні дійства.  Організатором заходу виступило товариство імені Шопена в Україні, цей міжнародний фестиваль вже став доброю традицією, спрямованою на підтримку академічної музики.

Проведення такого рівня фестивалю у Кривому Розі стало чудовою нагодою для більш глибокого пізнання польської культури та зміцнення партнерських зв’язків між Польщею та Україною. Це підкреслив у своєму виступі і почесний гість із Любліна.

На сцені Криворізького музичного коледжу лунали найкращі твори цього видатного композитора у виконанні лауреатів фестивалю різних років.

Слухачі могли також побачити виступ нових обранців – переможців саме цьогорічного конкурсу. Музика Шопена – щира, ніжна, лірична і має велику впливову силу – в цьому переконані всі учасники.

Приємно відзначити, що до складу цьогорічних лауреатів шопенівського фестивалю увійшли й юні криворіцжі, які посіли перші місця в різних вікових номінаціях. Це вихованець Криворізької музичної школи №3 Дмитро Морозов та студентка музичного коледжу Софія Коваленко.

Щодо прихильників академічної музики, і зокрема творчості Шопена, то вони відзначають, що для міста такий фестиваль – неординарна подія.

Подарунком для криворіжців став цей виступ призера численних міжнародних конкурсів, гостя з Польщі Кшиштофа Ксьонжека. Варто відзначити, що міжнародний фестиваль залишив чимало приємних вражень і прихильникам класики, і учасникам. Тож є сподівання, що Кривий Ріг і надалі підтримуватиме цю чудову музичну традицію.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank