Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
12-й БАТАЛЬЙОН «КИЇВ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 травня 2017, 19:44

bat kiev

Сергій, боєць АТО, від початку бойових дій – на передовій. Навесні 2014-го пішов до добровольчого батальйону «Київ» і вже три роки пліч-о-пліч з бойовими побратимами відстоює українські позиції. Йому вже 60-т років, він має п’ятьох дітей, проте вважає, що повинен виконати свій обов’язок та стати прикладом для родини. А поруч з ним – дружина, яка теж не змогла залишитись осторонь.

З бійцями батальйону постійно підтримує зв’язок Криворізький координаційни        й центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. За словами керівника центру, Вікторії Самойленко, сьогодні, як ніколи, для хлопців важливий зв’язок з мирною територією, спілкування та підтримка.

У передсвятковий день бійці заїхали в гості до Кривого Рогу. Активісти громадської організації «Набат Кривбас» провели  екскурсію по музею АТО, показали світлини загиблих бійців та експонати з передової. Серед них – бронежилети, каски, військова форма, та колекція військових шевронів різних військових підрозділів. Після теплого спілкування бійці разом зі смаколиками знову відправилися до зони АТО. Свій своєрідний ювілей вони зустрічають у промзоні Авдіївки. І там для них справжнє свято влаштували артисти криворізького будинку культури «Мистецький». 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank