Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РІЧНИЦЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 19:21

policia

Рік тому 474 поліцейських у Кривому Розі присягнули на вірну службу українському народу. Перші 12 місяців роботи, за оцінкою начальника міського управління патрульної поліції Артура Шкроба, видалися насиченими і сповненими перепон, але їх долали з успіхом.


Андрій у лавах патрульної поліції - з моменту її заснування – 19 травня 2016-го року. Говорить, за цей, відносно короткий період, майже усі його сподівання, які були щодо роботи на початку, - виправдалися.  

Нова поліція охоплює півтисячі пунктів та звернень. За 365 днів патрульні оформили майже 1900 дорожньо-транспортних пригод, більше ніж 1700 водіїв зупинили у нетверезому стані, по гарячих слідах затримали 670 злочинців. Відданість своїй справі, мужність та високий професіоналізм криворізьких поліцейських відзначив начальник департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять про 4 колег, які загинули в Україні під час виконання службового обов’язку. Урочистим моментом стало вручення численних нагород – грамот і подяк, зокрема. Окрім традиційних виступів творчих колективів, присутнім презентували  ролик «День життя поліцейського» та показовий виступ групи швидкого реагування міського управління патрульної поліції. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank