Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ЄВРОПИ У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 19:32

euro

Незважаючи на примхи погоди та дощову хмарність, у суботу в парку «Ювілейний» Довгинцівського району зібралося чимало людей. Криворіжці та гості міста з цікавістю розглядали численні художні експозиції та виставки декоративно-прикладного мистецтва, брали участь у численних конкурсах. Відкрили святковий концерт музичні вітання: виступи Криворізького муніципального духового оркестру та - лауреата численних конкурсів колективу народної студії довільного танцю «Екстрім» Палацу культури «Металург». Зі знаковими урочистостями поздоровив присутніх Криворізький міський голова Юрій Вілкул. Він нагадав, що у Кривому Розі День Європи стартував ще тиждень тому з підняття прапорів України та Євросоюзу і завершується теж знаковими подіями.

 

Символом єднання України з європейськими державами стало звучання в цей день обох гімнів: нашої держави та - «Оди радості» - Європейського Союзу. Цьогоріч у  святкових урочистостях взяли участь іноземні гості.

Україна – європейська країна, бачу багато людей з радісними обличчями, сповнених енергії. Хочу подякувати, що ви тут, це великий день для України, бо ви прагнете до європейської інтеграції. Хочу побажати успіху на вашому шляху до Європи, і наша Асамблея буде сприяти вам в усіх процесах.

Родзинкою цьогорічного святкування Дня Європи стали створені в парку «Ювілейний» Довгинцівського району оригінальні острови 7 різних держав, кожен район міста обрав своє представництво і проявив в оформленні неабияку фантазію. Центрально-Міський район – острів Шотландія – вразив незвичайними костюмами, фотоплакатом та грою на волинці, вхід до павільйону Німеччини, яку представляв Металургійний район, відкривали Бранденбурзькі ворота та виставка культурних надбань, Саксаганський район обрав Польщу – велика арка, яскравий бігборд та незвичайний візовий центр.

Гості свята могли познайомитися з культурою і традиціями представлених країн, зробити фото на згадку, взяти участь у численних майстер-класах. Діти охоче долучалися до заробляння криворізьких євриків у численних спортивних та інтелектуальних квестах, ці фішки можна було використати для лотерейного розіграшу. А ще на гостей заходу чекали численні смаколики: майже всі острови-представництва частували стравами національної кухні.

Яскраве та веселе святкування Дня Європи стало ще одним свідченням того, що це свято стає для українців дійсно близьким та очікуваним.

Свідченням, що Україна зараз особливо потребує підтримки всієї європейської спільноти, стала громадська акція криворізьких активістів «Напиши листа світові». Ії ініціювали на початку травня, йдеться про збір підписів небайдужих українців до представництва ООН з проханням допомогти нашій країні зупинити російську агресію. Байдужих не було: люди активно ставили підписи, засвідчуючи велике прагнення добитися миру.

А ще були показові виступи майстрів воркауту, денс-батл, нагородження учасників конкурсу селфі – кожен із гостей міг знайти корисні та цікаві розваги до душі. Парк приймав відвідувачів до пізнього вечора, а завершилося свято концертом європейської музики.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank