Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОДЕНЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 19:34

veloprobeg

Цьогоріч, як відзначали організатори, багатьох учасників велопробігу зупинили примхи погоди, тому зібралося дещо  менше бажаючих, ніж минулого року. Втім, ближче до старту прихильників велоспорту суттєво побільшало, тому чисельність колони нараховувала вже близько тисячі спортсменів та любителів. Якщо згадати, що 10 років тому до акції долучилися тільки 17 велосипедистів, то важко не погодитися, що популярність цього виду спорту неухильно зростає.

На честь ювілейної дати організатори підготували сюрприз –  оригінальний флешмоб, який і відкрив акцію велопробігу. Кола учасників створили величезний велосипед, колеса якого перебували в постійному русі. Маршрут насиченої велоекскурсії підготувала організація «UBF». 

Весело та невимушено гуртувалися і ветерани, і новачки, до учасників акції приєднувалися жінки та діти, були і маленькі сімейні команди. Найменшому велосипедисту ледве виповнилося 5 років, а найстаршому – більше 70. Ветерани велосипедного спорту привітали учасників з ювілеєм і висловили побажання і

надалі зберігати відданість такому активному відпочинку.

Акція стала ще одним нагадуванням про необхідність дотримання правил дорожнього руху для всіх його учасників. Адже велосипедист є водієм, як і автомобіліст чи мотоцикліст. Відтак, головною місією заходу є ще й нагадування велолюбителям про безпечну поведінку на дорозі. Протягом всього маршруту учасниками велопробігу опікувалися і працівники поліції.

Під веселі скандування та сигнали клаксонів учасники рушили за маршрутом через проспект Гагаріна, 95-й квартал та площу Миру до проспекту Поштовий. Що ж, саме такі акції дають можливість відчути велику потужність великого велопараду і відшукати нових однодумців. Це яскраво довів і 10-й ювілейний Всеукраїнський Велодень.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank