Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРАВОВА ДОПОМОГА У ВИРІШЕННІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПИТАНЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 19:30

bezoplatna pravova_dopomoga

Кількість звернень громадян до Першого криворізького центру надання безоплатної вторинної правової допомоги зросла у 2 з половиною рази, порівняно з минулим роком. З початку 2017-го їх кількість склала 3500, адвокатам системи безоплатної правової допомоги видано близько півтисячі доручень, частина з яких стосується захисту прав споживачів комунальних послуг. 

Адвокат Олена Шафранова наголошує на тому, що будь-які  комунальні послуги надаються винятково на підставі договору, ініціатором укладання якого є саме споживач. Документ містить права та обов’язки сторін, їх відповідальність та інше. У разі надання неякісних послуг споживач може скласти акт-претензію до комунальної організації та вимагати зменшення сум до сплати, або взагалі звільнення від розрахунку. А зважаючи, що у біль шості випадків такі договори відсутні, це, у разі потреби відстояти інтереси, може ускладнити процес доведення правоти. 

Доведення правоти заявника у вирішенні спірних житлово-комунальних питань, говорить Олена Шафранова, залежить від багатьох факторів: повноти доказової бази, терміну позовної давності, та навіть який суддя розглядає дану справу. Ще правозахисники називають недосконалість законодавства. 

Роман взяв участь у семінар, бо має питання щодо механізму створення ОСББ, а ось саму ідею надання  мешканцям правової допомоги у сфері житлово-комунальних послуг називає мало не панацеєю, бо вважає, що правової освіченості населенню бракує.

Організатори говорять: це лише перший семінар,  покликаний переважно визначити основні напрямки, по яких у споживачів житлово-комунальних послуг виникає найбільше проблемних питань.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank