Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРШЕ ТЕСТУВАННЯ-2017 (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 19:32

zno

У Кривому Розі  на основний предмет, що виноситься на ДПА – українську мову та літературу – зареєструвалося 3 тисячі 925 учасників. Переважна більшість – одинадцятикласники, майже 14% - випускники минулих років. Гірничий факультет КНУ вже з першого року випробування організовує пункт тестування, і педагоги відзначають, що проблемних ситуацій не було зафіксовано.

На тестування з української мови та літератури відводилося 3 години. Деякі учні упоралися із завданнями раніше, і з нетерпінням чекали на завершення процедури, аби взяти свої бланки з результатами. Цьогоріч завдання першого предмету вступники визнали  нескладними, крім одного:

Цього року на пункті тестування у КНУ обійшлося без запізнень і плутанини з документами з боку вступників. Однак при перевірці на металодетекторах проблемна ситуація все же таки виникла.

Загальна явка учасників по місту склала 95%. Оскільки українська мова та література є предметом, обов’язковим для вступу до будь-якого вишу, ті, хто проігнорував це випробування, позбавив себе шансу на студентський квиток цього літа. Було також зафіксовано 2 запізнення та  9 вилучень, переважна більшість випадків: мобільні телефони та флешки. Наступний тест – іноземні мови  - вступники складатимуть 25 і 29 травня, 31 травня розпочнеться одне із наймасовіших за участю випробувань – математика. Педагоги нагадують, що маршрут до навчального закладу варто вивчити заздалегідь, і обов’язково ще з вечора підготувати необхідні документи: оригінал сертифікату ЗНО, паспорт та запрошення-перепустку.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити