Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІВНІЧНА ПОДАТКОВА. ДЕКЛАРАЦІЇ-2017. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 24 травня 2017, 19:21

deklaracia

Українці усе активніше добровільно декларують свої статки. Цьогоріч до Криворізької  північної податкової декларації про своє майно та доходи, отримані впродовж 2016-го року, подали 4 тисячі громадян. Вони задекларували доходів на 196 мільйонів гривень. Активність свідомих платників податків – головна відмінність деклараційної кампанії-2017.

Стандартні квартири та приватні будинки, земельні ділянки, цінні папери та депозити, – декларації більшості пересічних криворіжців не вражають, проте є окремі приклади задекларованих офіційно багатств. Основна частина задекларованих доходів – це більше ніж 70 мільйонів гривень – доходи, отримані за межами України.  Примітно, що ці 70 мільйонів, тобто майже четверту частину від загальної суми, задекларували 22 особи.

В основному ж українці декларують спадщину та дарування. Майже 700 містян та жителів прилеглих сільських районів задекларували їх на суму понад 62 мільйонів гривень. Далі за сумарним доходом йдуть прибутки від інвестицій, продаж або обмін майна, лізинг та оренда – цей вид доходу задекларували 3000 громадян на суму  60 мільйонів гривень.

Податківці також нагадують про можливість скористатися податковими пільгами. Тобто частину грошей держава вам поверне, але тільки якщо ви надасте необхідні документи, що підтвердять ваше право на отримання податкової знижки.

Громадяни, які подали декларації, до 31-го липня мають сплатити податки на доходи та військовий збір. Це – законодавча норма. Натомість ті, хто не встиг подати декларації до визначеного законом терміну, тобто до 3-го травня, все одно зобов’язані задекларувати своє майно та доходи, але разом із податками такі громадяни заплатять ще й штрафи.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити