Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЮВІЛЕЙ ЛІЦЕЮ З ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 28 вересня 2012, 09:05

suvor uchilКриворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, більше відомий як «Суворівське училище», відзначив ювілей свого заснування.

На святі з нагоди ювілейної дати зібралися всі, хто пам’ятає цей заклад, як криворізьку республіканську військову школу, ліцей МНС тощо, втім попри деякі зміни у назвах, ліцей не змінював головному своєму призначенню. А це, перш за все, фізична та військово-патріотична підготовка своїх вихованців. На сьогоднішній день у нашій країні налічується 19 ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Серед них чільне місце займає і Криворізький ліцей. За 25 років з дня заснування цей заклад виховав більше трьох тисяч випускників, які присвятили життя військовій справі. Привітати актив ліцею з нагоди ювілейної дати приїхало чимало гостей. Серед них, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Вячеслав Задорожний, представники районної та міської влади.

Урочиста клятва на вірність та служіння благородній справі підкреслила важливість святкової події. Вона має залишитися в пам’яті 158-ми першокурсників, які вже встигли ознайомитися з побутом та уставом закладу і, нарешті, сьогодні стали повноправними ліцеїстами.

Зі словами привітань на адресу батьків та нового поповнення ліцею звернулася заступник міського голови Валентина Бєрлін.

Цьогоріч до вищих навчальних закладів країни вступили 65 відсотків випускників ліцею. Безперечно, у цьому є заслуга професійного викладацького складу. Кращих представників педколективу ліцею було нагороджено грамотами головного управління освіти й науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Нагрудними знаками за розвиток регіону нагородили керівників ліцею на чолі з його начальником – Геннадієм Козловим та всіх тих, хто працював у закладі чи не з перших днів його відкриття.

Святкову атмосферу ювілейної події створили показові виступи ліцеїстів та кращих творчих колективів міста. 

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank