Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ ТА СУСПІЛЬСТВА» (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 25 травня 2017, 19:03

konf knu

Напередодні дня науки у Палаці молоді та студентів Криворізького національного університету відкрито міжнародну науково-технічну конференцію «Розвиток промисловості та суспільства». Така зустріч науковців та підприємців стала традиційною,  адже проходить вже понад 20 років.

На конференції відбулось урочисте нагородження науковців подяками Міністерства освіти та науки України, почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради та грамотами виконкому Криворізької міськради.

Серед учасників конференції – понад 20 вищих навчальних закладів України, 16 – науково-дослідницьких інститутів та 29 підприємств. А також закордонні гості з Азербайджану, Алжиру, Білорусі, Грузії, Італії, Казахстану, Камеруну, Лівії, Марокко, Туркменістану та Туреччини. Ознайомлення із винаходами промисловості та експонатами гірничих порід стало можливим завдяки виставці.

Після пленарних доповідей учасники конференції перейшли для роботи у секціях. Усі доповіді, а їх 629, для широкого загалу оприлюднять у окремій збірці.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити