Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КАРАТЕ. ВІДБІРКОВИЙ ТУРНІР. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 26 травня 2017, 19:09

karate

Характер. Головна і необхідна для зростання та спортивної перемоги риса. Цій тендітній спортсменці – п'ятнадцять. І характер у Каті є. У особистій спортивній скарбничці дівчини – не одна перемога. А цьогоріч Катя виборола у техніках куміте і ката 2-ге та 3-тє місця  на обласному турнірі з шотокан карате. 

У травні у Кривому Розі відбувся чемпіонат області з шотокан карате, у якому взяли участь понад 100 спортсменів. І саме криворіжці продемонстрували високу бойову майстерність та спрямованість на перемогу. В результаті криворіжці вибороли більшість нагород у різних категоріях.

Олег Андрєєв, голова Криворізької федерації Шотокан карате, зазначає: на таких відбіркових змаганнях спочатку клубного, міського, потім обласного рівня і гартується характер  спортсменів. У боротьбі з суперниками вони застосовують не лише суто технічні знання та вміння – техніку блоків і ударів,  надважливо – показати супернику свій моральний настрій.

Традиційні ката і куміте – це базова, основна, але далеко не вся частина підготовки спортсменів. Вони також мають показувати гарну фізичну форму. За це отримують додаткові бали. Сумарна кількість балів – стимул для кожного спортсмена не зупинятися і рухатися вперед.

Клубні рейтингові змагання для Каті  – вже здолана сходинка. Але, як і кожен спортсмен, вона мріє про змагання міжнародного рівня. Моральний настрій, налаштованість на перемогу у Каті є, тренери гартували її характер у тренуваннях не один сезон. Тепер чекають від своїх вихованців наступних нових перемог.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити