Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗУСТРІЧ З ГУСЕЙНОВИМ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 19:13

zustr guseynov

Григорій Джамалович Гусейнов – постать відома в літературних колах не тільки України, а й за кордоном, його твори відкривають не лише цікаві сторінки минулого України, а й дають можливість побачити в незвичайному світлі події сьогодення. На зустріч запросили учнів молодших класів, які були знайомі тільки з легендами Криворіжжя із альманаху «На землі, на рідній», але дуже активно цікавилися процесом створення дивовижних історій.

Приємний сюрприз підготували для автора вихованці дитячого театру «Казка». Для вистави обрали легенду про доньку підземного володаря красуню Саксагань та закоханого в неї юнака Інгульця, який намагався відкрити підземні багатства Криворіжжя для свого народу. Як відзначив Григорій Гусейнов, бачити героїв своїх творів на сцені – незвичайне відчуття, а тим більше, коли ролі виконують діти.

Зустріч проходила жваво, школярі ставили чимало питань, в тому числі, і про те, як визначаються головні герої, де автор шукає для них сюжети. Письменник розповідав про цікаві випадки під час своїх подорожей, ділився враженнями від інших міст. Для читачів зустріч з автором, який подарував місту добре відомі сьогодні легенди, залишила чимало вражень.

З цікавістю слухали розповіді і дорослі. Серед відвідувачів бібліотеки – чимало родин, закоханих у книжки, котрі твори Григорія Гусейнова оцінюють дуже високо.

За найкращі питання Григорій Гусейнов відзначив найдопитливіших юних читачів останніми книжковими новинками від видавництва Старого Лева. Їх презентували літератори Львову для криворізьких малюків.

Зараз Григорій Джамалович працює над новими сюжетами, і, як завжди, перебуває в постійному творчому пошуку. А натхнення до цього, як відзначає він сам, дарують  саме такі зустрічі та невимушене спілкування з читачами. Адже, як відомо, немає кращої винагороди для письменника, ніж висока оцінка з боку шанувальників твоїх творів, як написаних, так і тих, які живуть поки що в уяві митця.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити