Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ «ДНІПРОВСЬКЕ БАГАТОГОЛОССЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 30 травня 2017, 19:06

books

85-ту річницю Дніпропетровщини творчо відзначили поети та прозаїки області – за власний кошт випустили збірку творів під символічної назвою «Дніпровське багатоголосся». Книга включає вірші, розповіді, казки, афоризми та гуморески 33 авторів, 13 з яких – криворіжці. Такий собі калейдоскоп і авторського слова, і порушуваних у творах тем.

Недостатню, на думку поетів, популяризацію любові у реальному житті майстри пера намагаються надолужувати своїми творами. Принаймні, так робить поетеса Вікторія Галєх. До збірки «Дніпровське багатоголосся» вона подала саме вірші про кохання.

Під час презентації книги автори не лише декламували свої твори, а й демонстрували інші захоплення. Олег Карєв до поетичного слова додав гру на гітарі, а пані Вікторія познайомила присутніх з майстерністю декоративної обробки каменів. Словом, талановита людина – талановита в усьому.
А ось ця тендітна дівчина не лише вправно володіє танцювальними па, окреме її захоплення – віршування. Займається цим ще з раннього дитинства, а на виявлення хисту, говорить, свого часу вплинула перша вчителька. Кілька віршів Олесі також увійшли до збірки «Дніпровське багатоголосся». Вона – з-поміж авторів наймолодша.

Збірка «Дніпровське багатоголосся» вийшла невеликим накладом – усього 125 примірників. Друкувалася на замовлення самих авторів. Розповсюджуватиметься між літераторами,  друзями та знайомими. У бібліотеках же пройдуть презентації. Цього разу перших трьох авторів - криворіжців  представили у дитячій бібліотеці №15, до презентацій наступних готуються філії №3 та №16.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити