Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОШУК АЛІНИ МЕНГО (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 червня 2017, 19:51

policia

У Кривому Розі вже четверту добу шукають зниклу Аліну Менго. Дівчинці всього шість років і через захворювання її ріст становить всього 98 сантиметрів. Про зникнення дитини прийомні батьки заявили ще 3 червня. Правоохоронцям вони повідомили, що дитина попросилася у туалет, коли їх авто проїжджало повз 101 кілометр. Те, що дитина до машини так і не повернулася, подружжя помітило лише на вокзалі.

На сьогоднішній день зниклу дівчинку шукають по всій країні. До пошуку долучилися правоохоронці, військові зі службовими собаками та волонтери. Поліція відпрацьовує кілька версій, за однією з яких до зникнення Аміни причетні її батьки.  

У сім’ї Кудрявцевих виховується 8-ро дітей – троє власних та 5-ро прийомних. За словами Павла Дабіжі, досі проблем з ними не виникало. Подружжя характеризується як відповідальні батьки, які завжди щиро опікувалися дітьми. Ми намагалися з ними поговорити, проте, двері нам не відчинили. Наразі відомо, що соцслужби забрали дітей до реабілітаційного центру до вияснення усіх обставин того, що сталося. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити