Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У КРИВОМУ РОЗІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ “ЧЕРВОНА КАЛИНА” (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 липня 2017, 19:15

chervona kalina2

Впродовж чотирьох днів у Кривому Розі лунала музика та пісні – всьоме пройшов фестиваль народної творчості «Червона калина». Цього року він зібрав понад 1000 учасників з 13-ти областей України. Нагородження переможців відбулося у театрі імені Тараса Шевченка. На фестивалі народної творчості змагалися більше 30-ти колективів – солісти-вокалісти, дуети, фольклорні та автентичні ансамблі, хори та інструментальні колективи. Багато колективів вже є постійними учасниками, проте, кожного року організатори відкривають для себе нових «зірочок» народної творчості, каже Оксана Пекун, Народна артистка України, ведуча передачі “Фольк-music”.

Учасників та переможців урочисто нагородили на сцені театру імені Тараса Шевченка. Дипломи учасників різних рівнів та грамоти отримали колективи з Дніпропетровщини, Миколаївщини, Волинської, Запорізької та Кіровоградської областей. Володарями гран-прі стали хор  «Зоряниця» з Миколаєва та фольклорний музичний гурт «Ексампей» з Кропивницького.

Цьогорічний фестиваль завершився емоційними виступами учасників та щирими оплесками глядачів. Кількох призерів запрошено до участі у програмі «Фольк-music» та «Фольк-music. Діти» вже восени цього року. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити