Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У КРИВОМУ РОЗІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 18:17

policia

Біля символу міста – пам’ятника козаку Рогу – випускники Криворізького факультету Дніпропетровського університету внутрішніх справ присягнули на вірність українському народові. Перші  233 слухачі перейдуть на службу у відділи поліції Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської  областей. Серед випускників – 191 чоловік та 42 жінки. Дехто з них вже має за плечима освіту та службу у державних чи правоохоронних органах, а для когось робота у поліції стане першою.

Серед тих, хто склав присягу – майбутні слідчі та оперативники кримінальної поліції. Саме таке замовлення зробило Міністерство внутрішніх справ. Спробувати себе у поліції вирішив і колишній службовець міграційної служби Севастополя. Після анексії півострову чоловік з сім’єю переїхав на Дніпропетровщину.

Наступні чотири місяці випускники проведуть на курсах з цілого комплексу дисциплін – тактичної та фізичної підготовки, стресостійкості, комунікабельності тощо. Після підготовки у Кривому Розі залишиться працювати більше 20% випускників, а це - 45 правоохоронців. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити