Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КДПУ РОЗШИРЮЄ ГОРИЗОНТИ В РАМКАХ СПІВПРАЦІ З БРИТАНСЬКОЮ РАДОЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 18:25

kdpu 2

Криворізький державний педагогічний університет  реалізовує проект в рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. Програма здійснюється Британською Радою в партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Британською Фундацією лідерства у вищій освіті та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Навчальний заклад увійшов до чотирнадцяти вишів, які стали переможцями з-поміж сотні претендентів. Наразі реалізація проекту сягнула екватору.

Вивчення та запровадження досвіду британських університетів вишами України. Так визначається мета співпраці України та Великої Британії через реалізацію спільних проектів у рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів. КДПУ із власним запропонованим проектом потрапив до другого етапу Програми, втілення якого припало на 2017-ий рік. Основне положення -  формування так званого соціального капіталу, який охоплює кадровий потенціал, студентство та педагогічну спільноту. Саме шляхом його формування  має суттєво  поліпшуватися імідж навчального закладу в цілому. Передбачені проектом заходи частково вже реалізовані.

З метою удосконалення іміджу університету, увагу також приділено естетичному напрямку. Дизайнери художньо-графічного відділення  навчальний заклад оздобили картинами, а перед спорудою вишу встановили символічний арт-об’єкт. Це, говорить Ярослав Шрамко, поки що, лише деякі з передбачених міні-проектів, які, на думку розробників, додають окремої привабливості закладу.

Проект «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу» передбачає створення стратегії розвитку вишу до 2025-го року, імплементацію новітньої бізнес-моделі Криворізького педагогічного, реалізацію комплексних програм, покликаних сформувати корпоративну культуру співробітників вишу. Дія проекту має виходити за межі навчального закладу та  охоплювати більш широкі кола громадськості, говорить лідер команди проекту Маргарита Широкова.

В межах реалізації проекту Британська Рада надає вишу певні кошти, але всі свої можливі джерела  фінансування залучає і сам навчальний заклад. З листопада по лютий українські університети-учасники Програми мають відвідати Велику Британію, що стане особливою нагодою перейняти досвід іноземних колег.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити