Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДОНЕЦЬКИЙ ВИШ-ПЕРЕСЕЛЕНЕЦЬ ПРИВІТАВ МОЛОДИХ БАКАЛАВРІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 18:27

student

Урочисте вручення дипломів відбулося в Донецькому Національному університеті економіки і торгівлі імені Туган-Барановського, який базується у Кривому Розі. Випуск-2017-ть для педагогів – особливий, бо ці студенти разом із ними ризикнули кілька років тому перебратися на нове місце проживання. Спільно ділили труднощі та радощі, тому побажання та емоції в цей день були напрочуд щирими.

До Кривого Рогу Донецький Національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського перебрався у жовтні 2014 року, разом із викладачами приїхало чимало юнаків і дівчат, які хотіли довчитися в обраному виші. Час проминув швидко, і от настала мить прощання. Святково одягнені хлопці і дівчата з квітами в руках жваво перемовлялися з друзями та педагогами, але відчувалися в цих бесідах і нотки суму. Та й приїхати за дипломами у визначений час змогли далеко не всі, значна частина молоді вибралася ще у червні. Вітаючи своїх вихованців, проректор вищу ледь стримувала сльози, адже роки нелегких випробувань згуртували і старших, і молодших.

Душевною піснею привітали випускників творчі таланти факультетів, представники студентського самоврядування. Щиро дякували педагоги молоді за підтримку в нелегкі місяці випробувань, висловлювали сподівання, що дипломи допоможуть їм у творчій реалізації. Більшість тих, хто прийшов на церемонію, планують пов’язати своє життя з Кривим Рогом, хоча і повернутися додому теж були б раді.Для більшості викладачів цей, ще донецький, випуск вкотре став підтвердженням, що повернення додому вряд чи відбудеться скоро, а відтак, переважна більшість вступників приїжджатимуть вже з інших областей України. Тому день вручення дипломів вихованцям-донеччанам і для педагогів став незвичайним святом.

 Більшість молодих спеціалістів, отримуючи диплом, вже мають робочі місця, не стали винятком і бакалаври Донецького економічного університету. У кожного з них -  свої плани та проекти, і викладачі вишу сподіваються, що їх вихованцям обов’язково усміхнеться удача. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити