Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПОЧАЛИСЯ ЖНИВА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 05 липня 2017, 18:09

pole urogay

У Дніпропетровській області розпочалися жнива. Цьогоріч аграрії збиратимуть урожай ранніх колосових культур на площі майже 770 тисяч гектарів. Жнивувати почали з півдня – Апостолівського, Широківського та Нікопольського районів. Цими днями комбайни вже вийшли у поля і на Криворіжжі. У Криворізькому районі з понад 80 сільськогосподарських підприємств близько 30 вже розпочали жнива. Першими свої комбайни на поля спрямували найкрупніші господарства.  

За словами  Надії Шкленської, завідувача сектору агропромислового розвитку Криворізької райдержадміністрації,  Криворізький район жнивує з 27-го червня. Врожайність гороху – 18ц/га,  озимого ячміню – 38-40ц/га. Це непоганий показник для Криворізького району.

Через посушливе літо 2016-го аграрії Криворізького району площ під горох та озимі зернові у поточному році відвели у півтора рази більше. Не зважаючи на значніший обсяг роботи, наявної техніки (а це164 комбайни) достатньо, говорить Надія Шкленська, залучати з інших районів не планують.  За сприятливої погоди завершити збір ранніх зернових культур криворізькі сільгоспвиробники планують до 25-го липня. Через дощові дні жнива мали вимушену незначну перерву, але вже від сьогодні, 5-го липня, роботу на полях відновлено. Щодо якості отримуваного зерна, достеменно результат буде відомий лише після того, як урожай сконцентрують на елеваторах та проведуть лабораторні дослідження. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити