Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА «БУТИ ДЗЕРКАЛОМ У БОГА» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 05 липня 2017, 18:20

vistavka

Впродовж десяти років в Кривому Розі діє ГО «Разом». Спілка об’єднує людей з особливими потребами, котрі активно займаються творчістю та виставковою діяльністю. Належить до них й Петро Буряк. Після перенесеного інсульту зайняття живописом повернуло чоловікові віру в краще та наповнило життя новими позитивними відчуттями. Нині Петро Буряк - успішний художник. Свої роботи зазвичай експонує в Центрі творчості інвалідів ГО «Разом». В Криворізькій міській виставковій залі персональну виставку творів представляє вже вдруге.

Відкриття персональної експозиції Петра Буряка в Криворізькій виставковій залі – справжнє свято, й не лише для автора, а й друзів по спілці «Разом». Крізь біль талановиті люди з особливими потребами дарують глядачеві радісні миті спілкування з прекрасним. Не зважаючи на тяжкі наслідки після перенесеного інсульту, натхненно працює художник Петро Буряк.

В експозиції під загальною назвою «Бути дзеркалом у Бога» автор представив 16 картин, написаних впродовж 2016 року. Натхнення художника черпає у навколишній красі. Працює в реалістичному напрямку живопису. Улюблені жанри: натюрморти та пейзажі. Написані яскравими фарбами природні мотиви та натюрмортні композиції випромінюють світлі позитивні емоції автора, його світосприйняття.

Експозиція Петра Буряка «Бути дзеркалом у Бога» у Криворізькій міській виставковій залі діятиме до 10 серпня. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити