Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ЯКІСТЬ-2017» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 05 липня 2017, 18:24

yakist 2017

В Академії гірничих наук України розпочав роботу 8-й Міжнародний форум «Якість-2017». Місце проведення форуму якості – головний корпус Криворізького національного університету вибрано не випадково. Саме цей навчальний заклад - у минулому технічний університет та гірничорудний інститут - свого часу став науковою базою заснування Академії гірничих наук.

Якість – нині часто вживане і пріоритетне за значенням слово для сучасного суспільства. Мова не лише про якість мінеральної сировини, хоча майже сотня учасників  конференції із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Кременчука, Полтави, Кривого Рогу та столиці Казахстану – Астани, - знавці гірничої справи, переробки й збагачення залізорудної сировини.

У жорсткій конкуренції на всесвітньому ринку мінеральної сировини перемагатиме передусім показник якості збагачених матеріалів. Критерієм істини назвав якість, почесний гість форуму,  очільник Національної Академії гірничих наук республіки Казахстан Нурлан Риспанов.

Приємно додати, що наразі вже підписана угода. Академія гірничих наук отримала запрошення на Всесвітній конгрес гірників, який відбудеться наступного року в Казахстані. У програмі роботи міжнародної конференції «Якість 2017» відвідання учасниками форуму оглядового майданчика кар’єру Південного ГЗК, де буде проведено масове підривання породи та екскурсія до музею мінералогії КНУ, що є національним надбанням України. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити