Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВЕСІЛЬНИЙ БУМ. ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЦС. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 19:40

svadbi bum

07.07.2017. Потрійна сімка та ажіотаж весільних церемоній. У Кривому Розі, як і по всій Україні, сьогодні переповнені РАЦСи. Лише у Центрально-Міському, замість звичних 14-15 церемоній на день, нині 26. Подружжя Лосевих, які разом вже 3 роки, сьогодні перші на черзі узаконити стосунки. Молодята говорять, дату весілля - чарівну сімку в кубі - обирали заздалегідь.

І ось вони заходять до зали реєстрації шлюбу, за традицією стають на вишитий весільний рушник. Обіцяють любити одне одного:

Обмінюються обручками та ставлять свій підпис у першому сімейному документі. Емоції зашкалюють, батьки не стримують сліз. Важливий момент – весілля.

Поки перше подружжя святкує, інше ж хвилюється, адже для них церемонія ще попереду. Марина та Богдан разом вже понад 4 роки. Омріяне освідчення хлопець зробив на новий рік, а через 2 тижні вони подали заяви саме на сьоме липня.

 А от Вікторія та Олександр вже за рік визначились, коли візьмуть шлюб.

 Запрошені гості бажають молодим родинам всього найкращого і ми приєднуємось до привітань та бажаємо, щоб потрійна сімка стала дійсно щасливою датою у житті. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити