Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕМОНТ. ДонНУЕТ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 10 липня 2017, 19:40

remont donuet

Перед вишами-переселенцями стоїть зараз нелегка задача: дбати про підготовку та проведення вступної компанії паралельно з дуже масштабним капітальним ремонтом. Зараз викладачі переїздять з однієї аудиторії до іншої, по мірі просування фронту робіт на поверхах, але всі незручності компенсує оптимістичний настрій щодо майбутніх приємних змін.

За ті три роки, що виш працює у Кривому Розі, за рахунок грантових коштів вдалося придбати нові комп’ютери та необхідну оргтехніку, обладнати лабораторію спеціальної технології для студентів, які вивчають ресторанно-готельний бізнес. Плюс – пристойні умови в гуртожитках для викладачів та студентів.  

Суттєву фінансову допомогу надало вишу Незалежне агентство федерального уряду США, за його допомоги зараз поновлюють хімічну лабораторію та закуповують для неї матеріали. Гордістю вишу обіцяє стати студентський клуб.

Роботи ведуться згідно затвердженого графіка, процесом керують представники фонду. Аналогічну картину – масштабний ремонт із знесенням стін першого поверху – ми спостерігали у другому виші-переселенці: ДЮІ МВС України. Там вже освоєно частину коштів, триває заміна вікон. Далі – черга даху, водо- та теплопостачання. До речі, студентський клуб, який готують у виші економіки і торгівлі, має стати місцем відпочинку для всіх вихованців вишів нашого міста.

Стовідсотково ремонт планують завершити аж у 2018-му, але найнеобхідніший фронт робіт мають охопити до початку нового навчального року. А вже наскільки вишам-переселенцям це вдасться, нас запросили переконатися у серпні.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити