Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕЙД ДСНС. ГРАНІТНИЙ КАР`ЄР. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 11 липня 2017, 19:18

karer kdz

Карачунівський кар`єр камінно-дробильного заводу не працює вже більше десяти років. За цей час його суттєво затопило водою з підземної річки. Не дивлячись на круті схили, кар`єр користується популярністю у місцевих жителів. Вони зазначають – вода тут чистіша, ніж у інших місцях.

Майстер спорту міжнародного класу Дмитро Головінський разом з дружиною приходить відпочивати на Карачунівський кар’єр КДЗ вже більше 5-ти років. За його словами, відпочинок тут досить безпечний, якщо ставитися до нього відповідально.

Глибина гранітного кар’єру в деяких місцях сягає 70-ти метрів, а висота відвалів – 10 метрів. Рятувальники відзначають – зверталися до міської влади з пропозицією «легалізувати» місце відпочинку, проте, їм відмовили – місця для рятувальної вишки немає.

Всього у Центрально-Міському районі нараховується 18 водних об’єктів, які вважаються небезпечними. До них відносять не тільки гранітний кар’єр, але й Карачунівське водосховище, водоспад біля «Кривбаспромводопостачання та плотину в районі старої дамби на Гданцівці, де нещодавно загинула 11-річна дитина. Рятівники говорять: не дивлячись на попереджувальні знаки та систематичні рейди люди, продовжують нехтувати безпекою, обираючи відпочинок у заборонених місцях.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити