Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГОТОВНІСТЬ МІСТА ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ. ШТАБ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 11 липня 2017, 19:22

pidgot opalenya

На екваторі міжопалювального, а відтак – ремонтного періоду результативність проведеної роботи  комунальники оцінюють задовільно. Готовність житлового фонду на сьогодні становить близько 60%. 

Криворіжтепломережею гідравлічні випробування теплових мереж проведено на 80% від запланованого показника. Готовність котелень  виконуючий обов’язки головного інженера підприємства Володимир Стеблина визначає на 70%.

Через двохсотмільйонну заборгованість споживачів фінансове забезпечення Криворіжтепломережі - питання вкрай складне. Виконання ремонтів у міжопалювальний період стало можливим завдяки проведеній ще взимку значній роботі по запасу матеріалів, говорить Володимир Стеблина.

Дещо нижчим, – на рівні 55-ти, на сьогодні є відсоток готовності Теплоцентралі. Певне уповільнення у міському управлінні благоустрою та житлової політики пов’язують з переходом підприємства з державної форми власності в акціонерну а також активними змінами у керівному складі. Але ремонт котелень, заміна магістральних мереж та асфальтування розкопок проводиться і у визначений термін буде завершено, обіцяє Іван Карий.   
Попри задовільний перебіг підготовчої кампанії в міжопалювальний період, об’єктивну оцінку проведеної комунальниками роботи, як і зазвичай, взимку дадуть мешканці.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити