Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТАН ПОРАНЕНОГО ЖУРНАЛІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 13 липня 2017, 19:23

stan jurnalista

Історія важко пораненого під час навчань резервістів двадцятивосьмирічного оператора В’ячеслава Волка не залишає байдужими ані колег журналістів, ані багатьох знайомих і не знайомих з ним українців. Користувачі соцмереж слідкують за станом В’ячеслава та активно підтримують його.

Як відомо, лікарі обласної лікарні ім. Мечникова, де зараз знаходиться постраждалий, розцінюють його стан як вкрай важкий. Куля прошила В’ячеславу шию та ушкодила хребет. Чоловік у свідомості, але наразі не рухається і не може говорити, бо дихає через апарат штучної вентиляції легенів. Дружина  підтвердила, що стан В’ячеслава залишається складним, а на реабілітацію потрібен час і великі кошти.

У Національній спілці журналістів України вважають, що відповідальність за те, що сталося з криворізьким оператором, повинні нести організатори військових навчань.  Тобто  Міністерство оборони України. Нацспілка вже офіційно звернулася до військового відомства з конкретними вимогами. Телефоном ми зв’язалися з головою НСЖУ Сергієм Томіленко. Його позиція така.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити