Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОРГАНІЗАЦІЯ АДМІНПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ. (ВИКОНКОМ). (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 13 липня 2017, 19:32

gorispolkom

Підвищення рівня довіри громадян до органів влади через покращення клієнтоорієнтованості роботи «єдиних вікон» та офісів з надання адміністративних та інших публічних послуг. Таким принципом керуються у Центрі адмінпослуг «Віза» і вважають, що у цьому вдалося досягти певних успіхів. Зокрема, порівняно з минулим роком, кількість скарг мешканців щодо якості надання послуг зменшилася вдвічі, говорить Наталія Романовська. А за результатами інтерактивного опитування «активний громадянин» довіру висловили майже 99% опитаних.


Поряд з цим, суттєво погіршилися показники роботи у Центрі «Віза» представників Криворіжгазу. Кількість наданих ними послуг у поточному році зменшилася у 6 разів, консультацій – вдвічі. Підприємство, за словами Наталії Романовської, очолює антирейтинг установ, які створюють найбільше перешкод для підприємців, які працюють у Центрі «Віза». До роботи у Центрі не залучені представники ДТЕК «Дніпрообленерго». Від співпраці відмовилася і Північна податкова інспекція. Хоча затребуваність у наданні їх послуг є і виконком такі пропозиції спрямовував. Однак з не комунальними, а відтак не підконтрольними підприємствами та установами налагодити контакт складніше, зазначає міський голова.
На сьогодні актуальними для споживачів  є електронні послуги. Над цим у Центрі зараз активно працюють.
Зміну коридорно-кабінетної системи прийому громадян на прозорі офіси-центри, що наближені до європейських стандартів, сьогодні вже схвально оцінюють споживачі послуг.
У Центрі збираються запровадити низку нових зручних сервісів: мобільні додатки, інтерактивні послуги, переносний мобільний офіс, електронний кабінет, сайт-зв'язок, технічний регламент роботи та інші. Що ж до розширення спектру пропонованих послуг – до кінця липня мають почати видавати біометричні документи. Також відпрацьовуються два нових пакети: втрата документів та зміна імені.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити