Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТРИ ДОНБАС-УКРАЇНА У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 05 липня 2017, 19:25

don osv_centr

З середини червня в Україні вже відкрилося 12 освітніх центрів, які допомагають абітурієнтам з Донецької та Луганської областей поступати до українських вишів за спрощеною процедурою. В ДЮІ такий центр приймав і минулоріч, студентами стали 6 переселенців. Цього року Міністерство запровадило три категорії, за першою йдуть ті, хто має атестат та сертифікат ЗНО, складніше ситуація з іншими.

Центр Донбас-Україна працював минулоріч і при Донецькому економічному університеті імені Туган-Барановського. Вони вже почали приймати перших відвідувачів, як відзначають спеціалісти, частіше звертаються абітурієнти 3 категорії.

Фахівці нагадують вступникам, що цьогоріч на конкурсі сертифікатів враховуватимуться нові коефіцієнти. Регіональний: додається 1,3% до балів, якщо абітурієнт подає документи не до центральних вишів, сільський: 2% отримують випускники сільських шкіл і 3%  –  для тих, хто поступатиме до вишів-переселенців. Останні, на відміну від більшості вищих навчальних закладів, з бюджетними місцями практично визначилися.

Крім організації центру, ДЮІ цьогоріч вирішив допомогти й молоді Маріуполя, для яких велика відстань до Кривого Рогу стала перепоною до вступу. Минулого року квота для молоді з окупованих територій складала 1200 місць, у 2017-му Міністерство освіти та науки України виділило 700 місць, але ця кількість може збільшитися, коли буде така потреба. Тим більше, що із впровадженням спрощеної процедури проблем не виникає.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити