Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЮВІЛЕЙНА ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ОЛЕГА ФАТЧЕНКА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 18:07

vistavka

У Криворізькій міській виставковій залі відкрито виставку живописних картин Олега Фатченка. Народився художник 1963 року на Донеччині в місті Єнакієве. Там здобув освіту в художній школі. Продовжив навчання на художньо-графічному факультеті Ташкентського педагогічного інституту. Працював вчителем малювання та креслення, також художником-оформлювачем. Крім цього, знаходив час на творчість. В 2006 році Олег Фатченко переїхав до Кривого Рогу.

Для Олега Фатченко Кривий Ріг став не лише рідним містом, а й джерелом для натхнення. Мальовничі краєвиди Криворіжжя та довгі легенди надихнули художника на написання полотен.

До ювілейної експозиції під назвою «Душа майстра» ввійшло 40 живописних робіт, написаних впродовж останніх п’яти років. Серед жанрів: природні, пейзажі, сюжетні картини та портрети. Найсвіжіше з написаного: в травні цього року – картина «Інгулець та Саксагань», в образах юнака та дівчини автор відобразив зустріч двох річок та сюжетне полотно написане в червні 2017 – «Фонтан».  Для написання сюжетних образів, автор обирає реальних людей. Зокрема, художнику позують відомі актори театру ім. Тараса Шевченка.

Експозиція Олега Фатченко «Душа майстра» в Криворізькій міській виставковій залі діятиме впродовж місяця. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити