Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТРИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 18:09

bezoplatna pravova_dopomoga

За 3 роки в Україні, в рамках реформування сфери юстиції, створено 550 центрів безоплатної правової допомоги. Їх послугами вже скористалися понад 400 тисяч громадян. У Кривому Розі з липня 2015-го почали працювати 2 таких центри. Якщо у перший рік – 400 звернень громадян, то протягом другого – понад 15 тисяч. Таким  є кількісне вираження проведеної роботи загалом двома Криворізькими міськими центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги. Такі, достатньо прогресуючі показники юристи пов’язують зі зростанням правосвідомості громадян. 

Найбільша кількість звернень громадян стосуються комунальних послуг, банківських справ та соціальних виплат. Не рідкістю, кажуть юристи, є й колективні звернення. Зокрема, на часі актуальним є відновлення правової справедливості між абонентами та надавачами послуг у сфері газового господарства.  

Наталя Михайлівна, до того, як звернулася до  одного з центрів надання правової допомоги, мала чималий досвід відстоювання своїх справ за допомогою суду. Створення таких центрів вважає вдалим і вкрай необхідним для громадян рішенням.

На сьогодні, окрім двох центрів та бюро правової допомоги, по районах, які межують з Кривим Рогом, працюють дистанційні та мобільні пункти доступу, говорить директор Другого Криворізького міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Касьян. Що ж до власної оцінки роботи за ці 2 роки, вона, на думку юристів, достатньо позитивна як для перших підсумків, але в запасі, звичайно, ще є куди прагнути.

Подальша робота центрів базуватиметься на вже визначених за ці 2 роки принципах та методах. Аби йти в ногу з часом за допомогою навчань підвищуватиметься професійний рівень працівників та впроваджуватимуться новітні технології.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити